Odcinki Podcastu Po Japonii

Podcast Po Japonii

Podcast Po Japonii to unikalny projekt na polskim YouTubie i na scenie polskich podcastów. Są to rozmowy z Polakami, którzy pracują i żyją w Japonii. W każdym odcinku poznacie inną historię przyjazdu do Japonii i zafascynowania tym krajem. Dowiecie się, jak wygląda praca w różnych zawodach i branżach. Podcast Po Japonii to jednak nie tylko rozmowy o pracy, ale także o życiu, kulturze japońskiej i próbach przystosowania się do życia w tym kraju. Będę rozmawiał także z osobami, które mają niezwykłe hobby związane z Japonią albo zajmują się tradycyjnymi sztukami. Czasami także pojawią się japońscy goście, którzy mówią po polsku.

Zawsze szukam kolejnych gości do podcastu. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Wszystkie odcinki podcastu Po Japonii do obejrzenia na YouTubie. Podcast dostępny już jest na iTunes oraz Spotify.  Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

Polski fotograf o życiu rodzinnym i pracy w Japonii – Przemek Śliwiński | Podcast Po Japonii 01

Jak wyjechać do Japonii na staż? – Marta Sikocińska | Podcast Po Japonii 02

Jak szukać pracy jako programista w Japonii? – Filip Butkiewicz | Podcast Po Japonii 03

Dlaczego Japonka uczy się polskiego? – Ayaka Jimbo | Podcast Po Japonii 04

Jak wygląda teraz Fukushima? – Urbex History | Podcast Po Japonii 05

PRAWDZIWY ŚWIAT GEJSZ – Geishakai.pl – Maria | Podcast Po Japonii 06

Polski Jazz w Japonii – Marcin Wasilewski Trio | Podcast Po Japoni 07