Współpraca

Zapraszamy do współpracy w zakresie turystyki oraz promocji marek

Kanał Aiko i Emil to jeden z największych polskich vlogów podróżniczych o tematyce japońskiej. Tworzymy filmy podróżnicze, edukacyjne i światopoznawcze. Jesteśmy otwarci na współpracę z markami, które chcą promować swoje produkty oraz z branżą turystyczną.

Przewodnik polskojęzyczny w Japonii

Jestem także otwarty na współpracę biurami podróży, które poszukują polskojęzycznych przewodników na miejscu w Japonii. W 2018 roku oprowadziliśmy ponad 50 grup klientów w Japonii począwszy od klientów indywidualnych, a skończywszy na dużych grupach dla polskich biur podróży. W 2019 roku mieliśmy już prawie 100 grup z Polski.

Więcej na temat naszej oferty oprowadzania w Japonii znajdą Państwo tutaj oraz na naszej nowej stronie internetowej Po Japonii.

Kontakt w sprawie wycieczek: info@aikoiemil.com

Statystyki kanału

Kanał osiąga obecnie miesięcznie ponad 500.000 wyświetleń na YouTubie. W styczniu 2018 roku kanał miał już łącznie ponad 2.000.000 wyświetleń. W maju osiągnąć 3.700.000 miliona wyświetleń. Najpopularniejsze odcinki osiągają ponad 100.000 wyświetleń z przeważającymi pozytywnymi ocenami.

Przyrost widzów wynosi około 2500 subskrybcji miesięcznie.

Większość widzów kanału to osoby pełnoletnie i pracujące. Większość widzów jest w wieku od 25-34 lat.

Mężczyźni stanowią 69%, a kobiety 31% widzów.

 

Dotychczasowe współprace

Muzeum Okręgowe w Toruniu – przygotowałem film dokumentalny na temat sztuki kaligrafii w Japonii na Wernisaż wystawy „100 prac japońskich kaligrafów” w listopadzie 2019. Film był pokazany na wystawie.

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) – udział w performensie artystów z Austrii i zamieszczenie naszego filmu na wystawie w MOCAK. Więcej informacji o wystawie na stronie MOCAK.

Travel Channel Polska – razem z Aiko wzieliśmy udział w programie telewizyjnym „Jestem z Polski”. Ekipa telewizyjna nagrywała nasze życie w Japonii przez trzy dni. Emisja programu miała miejsce 11 października 2018 roku.

Casio Japan – zostałem zaproszony do muzeum Casio w Tokio oraz laboratorium badawczego, aby przetestować zegarki G-Shock.

Kerala Tourism Organisation – zostałem zaproszony do Indii wraz z grupą blogerów z całego świata na sponsorowany wyjazd po regionie Kerala w ramach Kerala Blog Express. Wyjazd sponsorowany został zorganizowany w marcu 2018 roku.

Arcido – brytyjska firma produkująca plecaki dla podróżników.