Oprowadzanie Po Japonii

Polskojęzyczny przewodnik po Japonii

Zwiedzajmy razem Japonię!

Przyjeżdżasz do Japonii na wakacje? Masz plan na zwiedzanie? To wspaniale! A może chciałbyś zobaczyć miejsca, gdzie zazwyczaj turyści nie trafiają oraz poznać lepiej Japonię?  A może nie masz pomysłu co zwiedzać i nie chcesz się męczyć bez znajomości japońskiego?

To zatrudnij jedynie słusznego przewodnika Po Japonii 🙂

Oferuję oprowadzanie oraz usługi tłumaczeniowe w Tokio.

 • Indywidualne oprowadzanie po Tokio według wcześniej ułożonego programu
 • Tłumaczenie w trakcie pobytu w Japonii – Coś dla tych, którzy chcieliby wyciągnąć z wyjazdu więcej!
 • Wyjazdy i krótkie wycieczki w różne ciekawe i rzadko odwiedzane przez Polaków miejsca
 • Wypady po mieście do miejsc, gdzie zwykle bawią się Japończycy
 • Trail running w Japonii – pobiegamy razem po górach i pokażę Ci najpiękniejsze miejsca
 • Wyprawy górskie w Japonii – zaplanujemy i zorganizujemy wyprawę w japońskie Alpy, na Górę Fuji i inne piękne góry w Japonii
 • Treningi rowerowe wokół Tokio na popularnych trasach
 • Tłumaczenia biznesowe w trakcie pobytu w Japonii lub na targach handlowych

Kontakt: podroz@pojaponii.pl

Koszt

Koszt oprowadzania zależy od lokacji oraz długości wycieczki. Proszę się skontaktować przed przyjazdem do Japonii w celu ustalenia kosztów oraz sprawdzenia mojej dostępności. Czekam na Państwa maile: podroz@pojaponii.pl

Oferuję wycieczki jednodniowe oraz półdniowe dostosowane do kieszeni każdego klienta!

Dla kogo oprowadzanie po Tokio i Japonii?

Oferta skierowana jest do indywidualnych podróżników oraz małych grup, które chciałyby odkryć najciekawsze miejsca w Tokio i Japonii. Szczególnie pomocne może się okazać dla grup, które nie orientują się w Tokio i nie chcą tracić czasu na szukanie drogi. Oprowadzę Państwa sprawnie i bez zbędnego marnowania czasu na sprawdzanie połączeń oraz tras. Dzięki temu w jeden dzień można zrobić o wiele więcej niż Państwu się wydaje!

Recenzja podróżników z Polski

W listopadzie tego roku, byliśmy z dwudniową wizytą w Tokio. Dlatego, aby nie tracić niepotrzebnie czasu zdecydowaliśmy się, aby to miasto pokazał nam ktoś, kto mieszka tam na co dzień i zna je doskonale. Usługi przewodnickie Pana Emila znalazłam w internecie. Bez żadnych znajomości czy polecenia , a nawet bez czytania jakichkolwiek opinii. I to był najlepszy wybór. Z Panem Emilem miałam cały czas kontakt mailowy. Przedstawił nam plan zwiedzania, doradził w kwestii wyboru i rezerwacji hotelu. Na każdym etapie służył nam pomocą. Samo oprowadzanie po Tokio bardzo ciekawe  i poprowadzone w profesjonalny sposób. Byliśmy grupą o różnym przedziale wiekowym, ale nikt się podczas zwiedzania nie nudził. Pan Emil umiał zaplanować zwiedzanie tak,  aby każdy był zadowolony.

Bardzo polecamy Pana Emila jako przewodnika po Tokio i dziękujemy bardzo za pokazanie nam tych wszystkich przepięknych miejsc.

Agnieszka, Janusz, Kasia, Hubert, Krzysztof   Listopad 2017

Wasz przewodnik Po Japonii – Emil Truszkowski

Do Japonii przyjechałem na stałe w 2014 roku. Od kilku lat opowiadam o Japonii na łamach naszego bloga oraz popularnego kanału na YouTubie Aiko i Emil. Chcę się z Państwem dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami z podróży po Japonii i dlatego rozpocząłem oprowadzanie turystów z Polski po Japonii. Nasze wycieczki nie są typowymi wycieczkami jak z biurem podróży. NIE chcę aby Państwo czuli się jak na zorganizowanej wycieczce. Preferuję osobisty kontakt z każdym z gości i przyjazną atmosferę w trakcie wspólnej przygody. Z tego powodu NIE oferuję tego, co typowe biura podróży i zamiast tego wolę Państwa zabrać na prawdziwą przygodę Po Japonii!

Recenzje zadowolonych klientów:

W styczniu 2018r w czasie ferii zimowych postanowiliśmy wraz z dziećmi  odwiedzić Tokio. Naszym przewodnikiem był pan Emil. I był to najlepszy wybór ! Jesteśmy tak zadowoleni, że możemy z czystym sercem polecić pana Emila ! Jest to osoba przesympatyczna , ma świetny kontakt z dziećmi , potrafi je zainteresować , idealnie dopasował plan zwiedzania do naszych potrzeb . Dzięki niemu mamy profesjonalne zdjęcia, film i najpiękniejsze wspomnienia !
Pozdrawiamy ! Anna Marek Natalka i Nadia

Rodzaje wycieczek po Japonii 

Dla gości z Polski proponuję kilka rodzajów oprowadzania:

 1. Oprowadzanie całodniowe w Tokio – razem zwiedzamy różne zakamarki Tokio i okolice zgodnie z wcześniej ustalonym programem
 2. Prywatne wyjazdy do Japonii – pomagam gościom z Polski w organizacji całego wyjazdu, planujemy wspólnie pobyt, wybieramy hotele, a następnie odbieram gości na lotnisku i opiekuję się przez cały wyjazd
 3. Półdniowe wycieczki specjalne tematyczne np. po najlepszych barach lub restauracjach.
 4. Wyjazdy przygodowe po Japonii – rajdy rowerowe po Japonii albo biegi górskie w różnych zakątkach w kraju.
 5. Współpraca z biurami podróży
Z Panem Emilem spędziliśmy dwa pełne dni w Tokio i okolicach.
Pan Emil zaopiekował się nami i naszym małym Synem Mikołajem. Program, oraz wycieczki był dostosowany do naszych potrzeb i sił.
Przewodnik Emil jest osobą o dużej empatii, potrafi ciekawie opowiadać i jako przewodnik bardzo dobrze spisuje się w tej roli. Dla nas była ważna opieka bo nie znamy języka japońskiego. Możemy polecić towarzystwo Pana Emila wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, spokój i bezpieczeństwo podczas podróży. Z Panem Emilem można spełniać marzenia i poznawać świat!
Sonia, Wojtek i Mikołaj
  Emila poznalismy na YuTubie po naszej pierwszej podrozy po Japonii i to byl 2015 rok.Obserwowalismy kazdy jego filmik.Zaimponowal nam swoimi wiadomosciami i pasja do tego kraju.Jak tylko podal do wiadomosci ze oprowadza po Japonii zdecydowalismy sie zeby z nim chociaz spedzic dwa dni.No i udalo sie!To byla super decyzja.Te dwa dni z nim spedzone to byla piekna przygoda.Profesjonalnie przygotowany,przesympatyczny, skromny z glowa pelna pomyslow no i ogromna wiedza o Japonii.Cieszymy sie bardzo ze moglismy go poznac.JEZELI ZWIEDZAC JAPONIE TO TYLKO Z EMILEM!Trzymamy kciuki za Emila.POzdrowienia Emilu i dozobaczenia za rok.Aneta,Marek i Michal.

Przeżyj swoją własną przygodę w Japonii i zobacz niezapomniane miejsca!

podroz@pojaponii.pl

Odpowiadam na maile w 24h

Prywatny fotograf

Jeśli chcą Państwo otrzymać piękne zdjęcia z podróży i wspólnego zwiedzania, to mogę Państwu robić zdjęcia w trakcie naszej wycieczki. Jestem wyposażony w profesjonalny sprzęt fotograficzny, dzięki któremu uchwycimy najpiękniejsze miejsca w Japonii. Wynajęcie prywatnego fotografa w Tokio na jeden dzień to koszt rzędu 50.000 jenów! Rozumiem potrzeby osób, które publikują na swoim Instagramie lub Facebooku i dbają o jakość swoich zdjęć. Dostarczę Państwu zdjęcia zrobione z myślą o portalach społecznościowych na takim poziomie aby stanowiły niezapomnianą pamiątkę z wakacji Po Japonii. Przykładowe zdjęcia moga Państwo zobaczyć na moim Instagramie @truszkowskiemil.

Film z waszej podróży po Japonii

Nakręciłem i zmontowałem setki filmów, które oglądane są przez tysięcy widzów na YouTubie. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoli mi nagrać dla Państwa prywatne wideo z podróży po Japonii. Formuła filmu, scenariusz do uzgodnienia. Film z wycieczki będzie stanowił wspaniałą pamiątkę oraz będzie można go umieścić na własnych mediach społecznościowych i pochwalić się znajomym na Facebooku 🙂

Każdy film będzie wycenianiany indywidualnie. Proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Współpraca z biurami podróży

Otwarty też jestem na współpracę z polskimi biurami podróży, które potrzebują osoby do pomocy na miejscu przy organizacji wycieczek dla turystów z Polski. Zachęcam do kontaktu! Współpracowałem z polskimi biurami podróży, które szukały przewodników na miejscu w Japonii. Proponuję wsparcie głównego przewodnika, oprowadzanie po Japonii, tłumaczenia z japońskiego, “ogarnianie” wszystkiego związanego z wyjazdem na miejscu, pomoc na miejscu. Obecne przepisy w Japonii uległy zmianie i NIE jest wymagana licencja przewodnika uzyskana w Japonii do oprowadzania grup.

Tłumaczenia biznesowe w Japonii

Oferuję także pomoc przy tłumaczeniach polsko-japońskich-angielskich w trakcie wyjazdów biznesowych do Japonii. Mogę pojawić się także na targach handlowych jako tłumacz japońskiego i pomóc w nawiązaniu kontaktu z japońskimi klientami. W Japonii wciąż trudno jest prowadzić biznes bez znajomości japońskiego i tłumacz mówiący w tym języku pokazuje, że Państwa firma jest poważnie zainteresowana tym rynkiem.

HOTELE w JAPONII – LINKI Afiliacyjne

Poniżej znajdą Państwo zniżki na pobyt w Japonii. Wystarczy zarezerwować nocleg poprzez poniższe linki afiliacyjne, aby otrzymali Państwo zniżki na hotele w Japonii.

AIRBNB.COM
Zapisz się do Airbnb i otrzymaj zniżkę na pierwszy nocleg: www.airbnb.com/c/emilt508

BOOKING.COM

Otrzymaj zniżkę 1800 jenów na pobyt w Japonii: https://booki.ng/2IuLBq1