Jak kupić auto z Japonii? – Łukasz Zawadzki MALUSAKA | Podcast Po Japonii 17

Japońskie auta cieszą się wielką popularnością w Polsce. Ale nie tylko japońskie. Otóż wiele osób z Polski zamawia z Japonii europejskie auta, gdyż… no właśnie dlaczego? O tym rozmawiam ze sprzedawcą aut z Japonii Łukaszem Zawadzki, który prowadzi salon samochodowy Malusaka.

Gościem jest Łukasz Zawadzki, który handluje samochodami z Japonii. Jeśli szukacie auta z Japonii, to Łukasz będzie wam w stanie pomóc sprowadzić je do Polski.

Łukasz Zawadzki – Salon samochodowy Malusaka Kontakt: Info@malusaka.co.jp

Facebook: www.facebook.com/Malusaka

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBWK5JwAPDXdQsddWLVtbyg

Całą rozmowę możecie obejrzeć na YouTubie.

Od teraz wszystkie podcasty będą publikowane na oddzielnym kanale na YouTube. Zapraszam na nasz nowy kanał, gdzie będziecie mogli obejrzeć kolejne rozmowy z Polakami z Japonii!

Gościłem też ostatnio u Łukasza w salonie, aby zobaczyć jak wygląda praca sprzedawcy aut w Japonii.

Możecie też posłuchać podcastu na Soundcloud, iTunes i Spotify.

 

Szukam kolejnych gości do podcastu. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

 

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!