Jak wygląda chińska dzielnica w Jokohamie? – LIVE STRIM – Yokohama Chukagai

Zapraszam na spacer po chińskiej dzielnicy w Jokohamie! Niedawno ulice tutaj jeszcze świeciły pustkami z powodu koronawirusa i strachu przed chińszczyzną, a teraz… no właśnie! Jak teraz wygląda sytuacja?

Live strimy z miasta to nowa formuła na kanale. Odwiedzamy wspólnie różne miejsca w Tokio, okolicy i jeszcze dalej w przeróżnych zakątkach Japonii. Nie mogę się doczekać, jak pokażę wam kolejne miejsca!

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody 🙂 Wesprzyj nawet za 10 zł tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już setki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!

Parę zdjęć z Jokohamy z mojego spaceru

Terminal statków pasażerskich Osanbashi

Motomachi Chukagai ponownie, ale tym razem wieczorem