Wizyta w siedzibie Stowarzyszenia Shogi w Tokio z Karoliną Styczyńską

W kwietniu miałem okazję spotkać się i wybrać na krótką wycieczkę z Karoliną Styczyńską, która jest profesjonalną zawodniczką shogi w Japonii. Karolina zaprosiła mnie do siedziby Stowarzyszenia Shogi w Tokio i opowiedziała mi o jej karierze jako zwodniczce shogi w Japonii. Nagraliśmy także podcast na temat shogi, który będzie na kanale 8 maja.

Karolina Styczyńska jest pierwszą kobietą z zagranicy, która została profesjonalną zawodniczką w shogi, czyli japońskiej grze planszowej przypominającej szachy. O jej karierze mogliśmy usłyszeć już wiele razy także i w Polsce.  To była niesamowita okazja, aby móc z nią porozmawiać na temat życia w Japonii oraz tego jak udało jej się osiągnąć tak wysoką pozycję w świecie shogi.

Strona Karoliny: http://www.shogi.pl

Na kanale możecie zobaczyć nasz wspólny vlog nagrany w Tokio w kwietniu.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!