Dlaczego Japonka uczy się polskiego? – Ayaka Jimbo | Podcast Po Japonii 04

W kolejnym odcinku podcastu Po Japonii rozmawiam po raz pierwszy z Japonką… po polsku! Ayaka Jimbo jest studentką czwartek roku polonistyki w Tokio. Spotkała się ze mną, aby porozmawiać na temat Polsko-Japońskiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz prób zbliżenia Polski z Japonią.

Wiele razy spotkałem się już ze studentami polonistyki w Tokio. Zawsze mnie to zadziwia, jak dobrze oni mówią po polsku i jak pilnie się ucza naszego języka. Dla Japończyka nauka polskiego jest strasznie trudna, gdyż w japońskim nie ma czegoś takiego jak przypadki i odmiana czasownika. Doskonale rozumiem, jak wiele pracy wymaga nauka polskiego i dlatego tak bardzo szanuję ich za to ile czasu wkładają w naukę naszej mowy. Tym większy szacunek dla Ayaki, która wspaniale mówi po polsku i zgodziła się na wywiad przed kamerą!

Gościem jest polonistka Ayaka Jimbo z Polsko-Japońskiego Stowarzyszenia Młodzieży. Fanpage FB: www.facebook.com/jpya18/

Instagram: @jpya_smile

Podcast dostępny już jest na iTunes oraz Spotify.  Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

Poniżej podcast do wysłuchania w waszej przeglądarce na SoundCloud.

Rozmową z Ayaką jest dostępna także na YouTubie!

Zawsze szukam kolejnych gości do podcastu. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!