Jak szukać pracy jako programista w Japonii? – Filip Butkiewicz | Podcast Po Japonii 03

Szukasz pracy jako programista w Japonii? Nie jest to niemożliwe do osiągnięcia. Obecnie w Japonii możecie znaleźć wielu polskich programistów, którzy pracują w przeróżnych branżach! W dzisiejszym podcaście poznacie historię jednego z nich.

Gościem odcinka jest Filip Butkiewicz, który pracuje na stanowisku CTO w japońskiej firmie w Tokio. Programista z 10 lat doświadczenia teraz zajmuje się nie tylko programowaniem, ale także zarządzniem dużymi projektami dla klientów z całego świata.

Blog Filipa: https://nikuman.eu/
Kanał Filipa: https://bit.ly/2RfAmL4
W sprawie pracy pisać: https://kenja.com/contactus.php
Instagram: https://www.instagram.com/bagnz0r/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ppbutkiewicz/

Podcast dostępny już jest na iTunes oraz Spotify.  Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

Poniżej podcast do wysłuchania w waszej przeglądarce na SoundCloud.

Możecie obejrzeć także całą rozmowę na YouTubie!

Zawsze szukam kolejnych gości do podcastu. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!