Japonka promuje Polskę w Japonii – Aya Sugiura | Podcast Po Japonii 10

Poznajcie twarz Instytutu Polskiego w Tokio! Aya Sugiura skończyła polonistykę w Tokio, mieszkała w Polsce i tak kocha nasz kraj, że teraz pomaga go promować w Japonii.

Z rozmowy z Ayą dowiecie się jak wygląda nauka polskiego w Japonii, co jest trudne dla Japończyków w nauce języka polskiego i jak Polska mogłaby się promować w Japonii. Aya wspaniale mówi po polsku i pewnie nie uwierzycie dopóki sami nie zobaczycie tego na żywo.

Instagram Instytutu Polskiego w Tokio @instytutpolskitokyo https://www.instagram.com/instytutpolskitokyo/
Instytut Polski w Tokio https://pl.instytut-polski.org/
Instagrama Ayi @kicikiczka https://www.instagram.com/kicikiczka/
Blog Ayi o Japonii
https://ayasugi.wordpress.com/

 

Podcast dostępny już jest na iTunes oraz Spotify.  Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

Poniżej podcast do wysłuchania w waszej przeglądarce na SoundCloud.


Rozmowa dostępna jest też na YouTubie.

 

Zawsze szukam kolejnych gości do podcastu. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!