Kariera polskiego rysownika w Japonii – Mateusz Urbanowicz | Podcast Po Japonii 22

Zapraszam na specjalny wywiad z Mateuszem Urbanowiczem, który pracuje jako rysownik w Japonii. Z okazji premiery jego nowej książki udało mi się dostać do jego studia i nagrać z nim wywiad na temat jego kariery w Japonii.

Gościem podcastu jest Mateusz Urbanowicz, który pracuje jako rysownik i animator w Japonii. Mateusz pracował przy znanym anime “Kimi no na wa” jako ilustrator teł do tego filmu. Nowa książka Mateusza już jest dostępna w sprzedaży. “Tokyo at Night” to przepiękny ilustrowany przewodnik po Tokio w nocy.

Strona Mateusza www.mateuszurbanowicz.com/

YouTube Mateusza www.youtube.com/user/mattjabbar

Instagram Mateusza www.instagram.com/mateusz_urbanowicz/

Podcast w formie video jest dostępny już na kanale Podcast Po Japonii. Jest też konkurs, w którym możecie wygrać książkę Mateusza. Wszystko opisane jest w opisie pod podcastem!

 

Podcast jest także dostępny na różnych platformach podcastowych między innymi na Spotify, iTunes, Stitcher oraz Soundcloud. Możecie go odsłuchać z poziomu przeglądarki poniżej.

 

 

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!