Podsumowanie sezonu Podcastu Po Japonii i nieco o mojej wielkiej wycieczce przez Japonię

Sezon wakacyjny miałem w tym roku bardzo pracowity. Kilka dużych wyjazdów oraz praca nad nowymi odcinkami na kanał pochłonęła mnie całkowicie. Podcast Po Japonii miał chwilową przerwę, ale wkrótce powracam z nowymi wywiadami i nie tylko! W dzisiejszym podcaście chciałem podsumować serię podcastów. Opowiem wam także o tym, jak spędziłem dwa tygodnie podróżując przez jedne z najpiękniejszych miejsc w Japonii w sierpniu.

Podcast zacząłem w grudniu 2018 roku. Projekt ten mnie bardzo wciągnął, bo poznałem dzięki niemu wielu ciekawych Polaków mieszkających w Japonii. Wiele się od nich nauczyłem, a z niektórymi się zaprzyjaźniłem. Seria podcastów ma ponad 240.000 wyświetleń na YouTube i uważam to za spory sukces. Na platformach podcastowych także jest coraz więcej odsłuchań i wydaje mi się, że spodobała się wam ta dodatkowa forma opowiadania o Japonii na naszym kanale (no teraz na oddzielnym kanale, bo rozdzieliłem podcast od vlogów!). Wkrótce kolejne podcasty wywiady oraz moje opowieści o podróżach po różnych zakątkach Japonii.

Poniżej możecie odsłuchać i obejrzeć najnowszy podcast. W drugiej części opowiadam o dwutygodniowej wycieczce po Japonii, którą zrealizowałem z jednym z widzów. Razem zwiedziliśmy Sapporo, Hakodate, Aomori, Sendai, Matsushimę, Kioto, Ine oraz Amanohashidate. Mieliśmy po drodze sporo przygód i zobaczyliśmy jedne z najpiękniejszych miejsc w Japonii. Na YouTubie w trakcie moich opowieści możecie także zobaczyć urywki nagrań z tej podróży. Vlogi także się pojawią wkrótce z różnych miejsc, które odwiedziliśmy.

Podcast jest także dostępny na różnych platformach podcastowych między innymi na Spotify, iTunes, Stitcher oraz Soundcloud. Możecie go odsłuchać z poziomu przeglądarki poniżej.

 

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody 🙂 Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!