Co zobaczyć na wyspie Nishinoshima? – Wyspy Okinoshima

Zapraszamy na kolejny odcinek z naszej wyprawy na przepiękne wyspy Okinoshima w prefekturze Shimane. Odwiedzimy niezwykłą wyspę Nishinoshima, gdzie można spotkać dzikie konie oraz udać się na pieszą wędrówkę po przepięknych klifach.

 Drugi odcinek z wysp Okinoshima już na kanale. Pełen jest pięknych krajobrazów i dobrego jedzenia, więc powinien się spodobać wszystkim miłośnikom natury. Szczególnie urzekły nas na tej wyspie konie, które można spotkać na wybrzeżu.

Podziękowania za pomoc w realizacji serii z Okinoshimy

★Dziękujemy Oki Islands Tourism Association (Stowarzyszenie Turystyki Wysp Oki) http://www.travel-oki-islands.net/
★Dziękujemy Jagodzie za pomoc w organizacji wyjazdu: https://www.instagram.com/oki_jago/
★Strona Geo-Parku Okinoshima po polsku http://www.oki-geopark.jp/pl/

 

 

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!