Coca-Cola Clear w Japonii – Czy warto kupić?

Firma Coca-Cola ponownie próbuje podbić rynek przezroczystą Colą. W zeszłym roku był to niewypał i niewiele osób dobrze się wypowiadało o tym napoju. Jak będzie w tym roku? Przygotowaliśmy dla was krótką recenzję w formie wideo.

Najnowszy odcinek z Coca Colą Clear możecie obejrzeć u nas na kanale.

Podobno nowa Cola zbiera całkiem pozytywne recenzje w tym roku. Chyba całkowicie zmieniono skład i tym razem producent poszedł w innym kierunku. Przede wszystkim nie jest to napój bez kalorii. Nie próbuje więc podbijać rynku napojów dietetycznych, ani nie ma aspartamu w składzie. Może to i dobrze, bo poprzednia Cola była paskudna!

Coca Cola Clear Lime możecie znaleźć w każdym konbini w Japonii. Ciekawe jak długo się utrzyma tym razem na rynku. Poprzednia Cola Clear wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród turystów z zagranicy. Wiele osób się mnie pytało, gdzie ją można kupić. Niestety bardzo szybko zniknęła z półek w sklepach…

Czy już piliście najnowszą Coca-Colę?

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!