Polski Jazz w Japonii – Marcin Wasilewski Trio | Podcast Po Japoni 07

Do Tokio przyjechał niedawno polski zespół jazzowy Marcin Wasilewski Trio. Miałem przyjemność spotkać się z zespołem w Tokio i posłuchać ich na żywo w trakcie koncertu w klubie Cotton Club. Przed koncertem Marcin Wasilewski znalazł dla mnie chwilę czasu, aby opowiedzieć o swojej muzyce i wizycie w Japonii. 

Gościem podcastu jest lider zespołu Marcin Wasilewski Trio. Rozmowa nagrana w trakcie trasy koncertowej zespołu w Japonii w styczniu 2019.
Marcin Wasilewski Trio: www.marcinwasilewskitrio.com

Facebook: https://www.facebook.com/marcinwasilewskitrio.official/

Podcast dostępny już jest na iTunes oraz Spotify.  Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

Poniżej podcast do wysłuchania w waszej przeglądarce na SoundCloud.

Rozmowa dostępna jest też na YouTubie.

 

Zawsze szukam kolejnych gości do podcastu. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoją historię i pomóc innym znaleźć prace w Japonii lub kogoś zainspirować, to napisz do mnie i umówimy się na spotkanie: info@aikoiemil.com

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!