Fotografia uliczna w Japonii z EYExplore – Łukasz Pałka | Podcast Po Japonii 23| Podcast Po Japonii 23

Fotografia uliczna w Tokio to bardzo wdzięczny temat. Miasto to obfituje w wiele niezwykłych miejsc do uchwycenia codziennego życia Japończyków w pędzącym Tokio. Jednym z fotografów, który je próbuje pokazać jest Łukasz Pałka, który prowadzi warsztaty fotograficzne w Tokio EYExplore. Zapraszam na podcast z Łukaszem na temat fotografii w Tokio.

Łukasz profesjonalnie zajmuje się fotografią. Prowadzi w Tokio warsztaty, na których uczy jak robić dobre zdjęcia w Tokio. Miałem przyjemność z nim wyjść parę razy z aparatem i jest to niezapomniana fotograficzna przygoda! Polecam jego warsztaty dla wszystkich entuzjastów fotografii. Adresy znajdziecie poniżej.

EYExplore: https://www.eyexplore.com
YouTube EYExplore: https://bit.ly/2lZaRiR
Instagram: https://www.instagram.com/lkazphoto/

Całą naszą rozmowę o fotografii możecie obejrzeć lub posłuchać poniżej!


Podcast jest także dostępny na różnych platformach podcastowych między innymi na Spotify, iTunes, Stitcher oraz Soundcloud. Możecie go odsłuchać z poziomu przeglądarki poniżej.

Łukasz ma swoje biuro w legendarnym budynku Nakagin Capsule Tower. Udało mi się wbić do niego, aby nagrać, jak wygląda ta niezwykła budowla od środka. Zapraszam do vloga!

 

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!