Jak smakuje sushi z Biedronki? – Test sushi z supermarketu

W trakcie pobytu w Polsce przetestowaliśmy sushi z supermarketu. Poszliśmy do popularnej sieci sklepów Biedronka poszukać czegoś, co by się nadawało do testu. Udało nam się znaleźć trzy zestawy sushi w cenie od 7,99 do 13,99 PLN.

W Japonii sushi z supermarketu lub konbini to popularna przegryzka. Można kupić całkiem niezłe sushi w supermarkecie nawet w przecenie wieczorem, gdy sklep próbuje się pozbyć asortymentu. Wszystko musi być świeże, więc nie trzyma się sushi zbyt długo. A jak wygląda sytuacja w Polsce z sushi z supermarketu? Postanowiliśmy sprawdzić i poszliśmy do popularnej sieciówki Biedronka. Kupiliśmy trzy zestawy sushi. Cena za zestaw od 7.99 PLN do 13.99 PLN.

Test możecie obejrzeć na naszym kanale, żeby zobaczyć reakcję Aiko na to sushi. Problem z tym sushi jest taki, że ryż jest dość twardy. Te zestawy nie powinny być trzymane zbyt długo w lodówce i najlepiej je zjeść szybko po dacie produkcji.

Dla Aiko największym problemem był twardy i sypki ryż. Jest to zazwyczaj najważniejsza część sushi, a tutaj niestety bardzo zawodzi w smaku. Dziwne też były niektóre dodatki. Japończycy nigdy nie wkładają do sushi marchewki. Niektóre miksy smaków były dość dziwne i prawie każdy kawałek smakował podobnie.

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!