Jak wygląda jesień w Japonii? – Podcast Po Japonii 25

Jesień w Japonii to sezon turystyczny w pełni. Wiele osób wybiera jesień na swoją podróż ze względu na przepiękne jesienne kolory, które uderzają w nasze zmysły. Październik i listopad to idealny moment, aby podziwiać japońskie momiji. Zapraszam do moich opowieści o jesieni w Japonii oraz do galerii zdjeć, które ostatnio zrobiłem.

 

Podcast jest także dostępny na różnych platformach podcastowych między innymi na Spotify, iTunes, Stitcher oraz Soundcloud. Możecie go odsłuchać z poziomu przeglądarki poniżej.

 

GÓRA FUJI w listopadzie

Listopad to dobry moment, żeby pojechać pod górę Fuji. Uważajcie jednak przy wjeździe na 5 stację na wysokość ponad 2000 metrów. Jest bardzo zimno i przyda się już zimowa kurtka.

Widok na górę Fuji z Oshino Hakkai

Pagoda Chureito wygląda przepięknie zarówno na wiosnę jak i na jesieni.

Klasyczny pocztówkowy obrazek: Góra Fuji, czerwone liście i pagoda Chureito.

Więcej więcej więcej!

 

OKAYAMA w listopadzie

Przede wszystkim polecam ogród w Takayama Jinya. Jest przepiękny na jesieni.

 

 

KIOTO w listopadzie

Kioto wygląda spektakularnie w listopadzie. Nie tylko Złoty Pawilon, ale dziesiątki innych świątyń w Kioto jest pełna czerwonych liści.

NARA w listopadzie

HIMEJI w listopadzie

Ogród Kokoen obok zamku Himeji też robi piorunujące wrażenie w listopadzie, gdy wszystko robi się czerwone.

 

KURASHIKI w listopadzie

MIYAJIMA w listopadzie

 

 

Wesprzyj blog  i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!