Jak wyjechać do Japonii na staż? – Podcast Po Japonii 02

Zastanawialiście się kiedyś, czy da się wyjechać do Japonii na staż studencki? Otóż da się! Jest wiele sposobów, by tego dokonać i z najnowszego podcastu Po Japonii dowiecie się, jak możecie to zrobić. Zapraszam na kolejny odcinek rozmów z Polakami w Japonii.

Gościem jest Marta Sikocińska, która przyjechała do Japonii na staż studencki z AISEC. Pracuje w branży turystycznej i pomaga w budowie ułatwień dla obcokrajowców w Japonii w trakcie wycieczek po tym kraju. Z rozmowy dowiecie się, jak można zaaplikować na taki staż, co jest wymagane i jak wyglądają procedury.

Instagram Marty: @lesleetussa www.instagram.com/lesleetussa/

Podcast dostępny już jest na iTunes.  Zachęcam do subskrybcji wersji audio, aby otrzymywać najnowsze odcinki prosto na telefon! Kolejne podcasty co dwa tygodnie w środy. Mam już wielu wspaniałych gości, którzy opowiedzą nam o wielu ścieżkach kariery w Japonii. Wasze komentarze i recenzje na iTunes pomagają w dotarciu do nowych widzów. Daje mi to także wielką motywację do kontynuowania podcastu i znajdowaniu kolejnych gości.

Poniżej podcast do wysłuchania w waszej przeglądarce na SoundCloud.

Możecie obejrzeć także całą rozmowę na YouTubie!

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już dziesiątki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!