PORADNIK: Gdzie robić zdjęcia w Tokio?

Jedziecie do Tokio i szukacie miejsc do zrobienia idealnych zdjęć na swojego Instagrama? Tokio jest duże i daje nieskończoną ilość możliwości pstryknięcia rewelacyjnych zdjęć. Sami też zawsze szukamy fotogenicznych miejsc w stolicy Japonii. W poniższym poradniku dzielimy się swoimi ulubionymi miejscami, gdzie warto się udać porobić zdjęcia.

Poniżej przedstawiamy miejsca, które warto odwiedzić nie tylko ze względu na świetne ujęcia, ale także walory turtystyczne. Wpis będzie aktualizowany wraz z kolejnymi wyjściami na miasto.

Nasze profile na Instagramie:

Aiko Truszkowski @aikotruszkowski

Emil Truszkowski @truszkowskiemil

Setagaya – linia Tokyu Setagaya-sen 東急世田谷線

Setagaya to dzielnica w zachodnim Tokio z dogodnym dojazdem z Shinjuku i Shibuya. Przez dzielnicę przejeżdża tramwaj linii Tokyu Setagaya, który także stanowi świetny temat fotografii. Dzielnica wyróżnia się dużą ilością kawiarni, małych sklepików, spokojnych i nie zatłoczonych świątyń. Jeśli chcecie uciec od dzikich tłumów w Shibuya, to jest to świetne miejsce.
  • Świątynia Gotoku-ji

  • Uliczka handlowa przy stacji Shoin Jinja Mae
  • Świątynia Shoin Jinja Mae
  • Stary tramwaj przy stacji Miyanosuka

    Foto: @truszkowskiemil, Sony a6500, sigma 30mm F1.4
  • Świątynia Hachimangu przy stacji Miyanosuka

    Foto: @aikotruszkowski, Canon EOS 5D Mark III

 

  • Wzdłóż torów przy stacji Setagaya
Foto: @truszkowskiemil, Sony a6500, sigma 30mm F1.4

 

 

Oprowadzanie Po Japonii  – Przewodnik po Tokio

Jeśli szukacie przewodnika, który oprowadzi was w trakcie waszego pobytu w Japonii, to zapraszam do kontaktu. Pracuję jako przewodnik i pomagam polskim turystom w odnalezieniu najciekawszych miejsc w Tokio i całej Japonii!

Kontakt: podroz@pojaponii.pl