Realia życia polskiej modelki w JAPONII – Aneta – Podcast Po Japonii 37

Dzisiaj w podcaście zapraszam na rozmowę z Anetą, która jest polską modelką w Tokio! Opowie nam o swojej pracy oraz ile zarabia modelka w Japonii. Jeśli chcecie się nieco dowiedzieć na temat tej branży, to ta rozmowa was zaciekawi!

W podcaście mieliśmy już modela, więc czas na modelkę! Dziękuję Anecie za znalezienie czasu na rozmowę na temat swojej pracy. Jej zdjęcia oraz reklamówki z jej udziałem możecie znaleźć poniżej na Instagramie.

Instagram Anety: https://www.instagram.com/mynameisaneta/

Mój podcast dostępny jest w formacie audio na platformach iTunes, Spotify i Soundcloud.

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już setki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!