Sekrety żeńskiego teatru TAKARAZUKA – Evita – Podcast Po Japonii 38

Japoński teatr to nie tylko kabuki i tajemnicze No. Jest jeszcze niezwykle kolorowy świat żeńskiego teatru Takarazuka! O jego historii opowie wam Evita, która jest jedną z niewielu osób w Polsce, która zajmuje się tym teatrem.

Spotkałem się z Evitą, żeby porozmawiać o japońskim żeńskim teatrze Takarazuka. Evita specjalizuje się w japońskim teatrze TAKARAZUKA. Jest to japoński teatr, gdzie występują tylko kobiety. Taka odpowiedź kobiet na kabuki, ale w wersji bardziej nowoczesnej musicalowej. Evita jest jedną z niewielu osób w Polsce, która się zajmuje tym teatrem i sama grała w tego typu sztukach! Z rozmowy dowiecie się jak powstał teatr Takarazuka, czym się charakteryzuje, jakie są główne role i sztuki.

Social Media Evity:

Instagram z życia w Japonii: https://www.instagram.com/asayuri_rin/

Instagram jako modelka: https://www.instagram.com/model.santa.evita/

Facebook fanpage https://www.facebook.com/model.santa.evita

Cała rozmowa z Evitą dostępna jest na kanale Podcast Po Japonii.

Podcast dostępny też jest na różnych paltformach podcastingowych w tym iTunes i Spotify. Wystarczy poszukać “Podcast Po Japonii”.

 

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj mój darmowy poradnik o wyjazdach do Japonii!

Wesprzyj blog i kanał na Patronite!

Podoba Ci się to co robię lub przydały Ci się moje materiały? Dzięki waszemu wsparciu na Patronite mogę podróżować w nowe miejsca w Japonii i tworzyć kolejne odcinki oraz wpisy na naszego bloga. Dziękuję wszystkim Patronom, którzy wspierają kanał! Dla Patronów są liczne bonusy i nagrody ? Wesprzyj tutaj na Patronite.

Przewodnik po Japonii i oprowadzanie

Jedziecie do Japonii na wycieczkę i potrzebujecie wsparcia w przygotowaniu wyjazdu?  Mam na imię Emil Truszkowski i jestem przewodnikiem, który specjalizuje się w organizowaniu wymarzonych przez Państwa wycieczek po Japonii. Mogę Państwu pomóc w zaplanowaniu wyjazdu i ułożeniu programu według, którego będzie wspólnie zwiedzać okolice Tokio lub inne ciekawe miejsca w Japonii. W celu zarezerwowania wspólnej wycieczki proszę o kontakt na:

podroz@pojaponii.pl

Oprowadziłem po Japonii już setki turystów z Polski. Wycieczki ze mną są skrojone pod Państwa. Znają mnie i ufają mi dziesiatki tysięcy widzów na naszym kanale na YouTubie Aiko i Emil. Rezerwując wspólną wycieczkę wiedzą Państwo z kim będą Państwo zwiedzać i mają gwarancję najwyższej jakości usług.

Do zobaczenia w Japonii!